Skip links

Amerika'da Yerel Hizmetler

postcard hizmetimarka danışmanlığıcall center hizmetifuar aktiviteleristand aktiviteleristand üretimi

ABD’ye mal ve hizmet satmak isteyen, ABD’de ofis ve kadrosu olmayan veya olan firmalar için destek ve hizmet sunuyoruz.

Postcard Hizmeti

Postcard Hizmeti

Doğrudan posta pazarlamasının en etkili biçimlerinden biri kartpostaldır. Mümkün olan en düşük USPS iş postası posta maliyetleriyle ve açılacak zarf olmadan posta reklamcılığı, bir kampanyanın hedeflenen potansiyel müşterilere ulaşması için en iyi stratejidir.

ABD Marka Danışmanlığı

ABD Marka Danışmanlığı

Türkiye’den ABD ile ticaret yapmak isteyen firmalar için; ABD ve Türkiye’de bulunan ofislerimiz ve kadromuz ile Yaratıcı Reklam çalışmaları, Pazarlama faaliyetleri, Stratejik İş Geliştirme hizmetleri sunuyoruz

Call Center Hizmeti

Call Center Hizmeti

Markanız için, ABD'de profesyonel kadro ile İngilizce ve İspanyolca Call Center hizmetini alabilirsiniz. Gelen aramaları cevaplayan personelimiz, arayan müşterinin talebini öğrendikten sonra direkt aktarma yapabilir aynı zamanda arayan müşterinin iletişim bilgilerini alarak mail olarak iletebilir.

Fuar Aktiviteleri

Fuar Aktiviteleri

Markanız adına, ABD'de katılmak istediğiniz fuarlar var ise sizler adına fuarlara katılabilir ve gerekli pazar araştırmasını sağlayabiliriz. Dilerseniz de daha ileri düzeyde hizmet ile siz Türkiye'de iken biz sizler adına markanızı fuarlarda tanıtabiliriz.

Stand Aktiviteleri

Stand Aktiviteleri

ABD'de hedef kitleniz özelinde gerekli pazarlama araştırmasını yaparak, en etkili lokasyonda ve uygun olan Alışveriş merkezlerinde stant açabiliriz. bu sayede stant çalışmalarımızda uzman ekip kontrolünde host ve hostes bulundurup, markanızın satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütebiliriz.

Stand Üretimi

Stand Üretimi

Artık firmanız için pazarlama faaliyetlerinde kullanabileceğiniz farklı ve şık bir stantınız olacak. Gerek ABD için gerek Türkiye için markanız özelinde uzman ekibimizce profesyonel stant tasarımları oluşturabiliriz. Sizler için uygun olana karar verdikten sonra etkin ve kaliteli üretim ile stantınız hazır.

ALICE CREATIVE WORKS

Siz işinize odaklanın uzman ekibimiz kurumsal kimliğinizi dijital dünya ile tanıştırmak için burada.

İŞİNİ DİJİTALDE BÜYÜT
HIZLI İLETİŞİM

İhtiyaçlarınızı konuşalım
teklifimizi öğrenin

    Aklında bir proje var mı? Bize danış

    Alice Creative Works ile iletişime geçin, ihtiyacınız olan desteği sağlayalım.

    Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.
    Explore
    Drag