Skip links

SEO & SEM

Hizmetleri

SEO & SEM Hizmetleri

Alice Creative Works

Web-sitenizin başta Google olmak üzere arama motorları tarafından daha kolay bulunması, dolayısıyla alanınızla ilgili yapılan aramaların sonuçlarında üst sıralarda yer alması amacıyla yapılan teknik optimizasyon ve içerik çalışmalarıdır.

SEO çalışmaları üç ana başlıkta yapılmaktadır. Öncelikli olarak teknik düzenlemelerle başlanır, site teknik olarak arama motoruna uyumlu hale getirilir. Teknik düzenlemeler 3-4 ay arasında bir sürede tamamlanmaktadır. Sonrasında içerik kısmına geçilir ve sayfalarla anahtar kelime eşlemesi yapılarak gerekli düzenlemeler yapılır- ihtiyaca göre mevcut içerikler yeniden düzenlenir ve/veya SEO uyumlu yeni, özgün içerikler üretilir. İçerik düzenleme süresi 2-3 ay arasında bir sürece yayılmaktadır. İçerik düzenlemeleri tamamlandıktan sonra içerik geliştirmelerine (mevcut içeriklerin genişletilmesi, daha zengin hale getirilmesi) geçilerek bu işleme düzenli olarak devam edilmektedir. Bunlarla birlikte link inşası kısmında da çalışmalar başlar. Alanında yüksek otoriteye sahip farklı sitelerden, SEO çalışması yaptığımız site referanslar verilir ve sosyal medyadan da bu çalışmalar desteklenir. İçerik geliştirmesi ve link inşası, sitenin ömür boyu devam etmesi gereken çalışmalardır.

Alice Creative

Teknik

Sitenizin daha hızlı ve etkili çalışması, aynı arama motoru standartlarına uygun olması için yapılan yazılım müdahalelerini ve altyapı optimizasyonlarını kapsar.

İçerik

Sitede bulunan içeriklerin özgün, kaliteli, ve SEO standartlarına uyumlu olacak şekilde revize edilmesi, ayrıca hedef kelimelere yönelik özgün içeriklerin üretilmesi süreci.

Link İnşası

İlgili sektörlerde alanında otorite olan web-sitelerinden alınan kaliteli linkler ile markanın web-sitesinin otoritesinin artmasını sağlamak

Alice Creative Works

SEO Performansı Ölçümlemesi

SEO çalışmaları etkilerini orta - uzun vadede gösterdiği için, aylık olarak detaylı raporlama yapılır. Hazırlanan raporlar, her ayın başında sunum halinde markaya iletilir.

SEO Performansı Ölçümlemesi

Tüm Süreçler

Organik Trafik

Site ziyaretlerinin ölçümlendiği araçlar (Google Analytics, Yandex Metrica vb.) aracılığıyla, arama motorlarından gelen trafiğin sayısını görüntüleyerek, performansın direkt etkisini görebilirsiniz.

Organik Görünürlülük

Webmaster araçlarıyla (Google Search Console, Yandex Webmaster), arama motorlarındaki hangi anahtar kelimelerde görünürlülük sağladığınızla ilgili bilgi alınabilmektedir.

Anahtar Kelime Sıralaması

Arama motorlarında, arama hacmi yüksek anahtar kelimelerdeki website sıralamalarınızı görerek, site performansınızı karşılaştırabilirsiniz.

SEO Metrikleri

Çeşitli SEO toolları üzerinden Domain Authority, Trust Flow, Google Index, Spam Score, Backlink Sayısı, SEO Visibility gibi metrikleri kontrol ederek, zaman içerisindeki değişimleri karşılaştırabilirsiniz.

ÇalışmaSüreci

Sizi ve Hedef Kitleyi Tanıma

Hedef ve KPI Belirleme

Organik Trafik Potansiyelinizi Belirleme

Operasyona Başlama

Teknik-İçerik Düzenlemeleri

Dönüşüm Performansını Arttırma

Tüm Süreçleri Optimize Etme

Aylık Bazda Performans Raporlama

öne çıkan

SEO Hizmetleri

Google ve diğer arama motorlarında markanızı öne çıkarmak için hemen şimdi teklif alın!

― Daha fazla bilgi al

Sosyal Medya İçerik Üretimi

Markanızı öne çıkaracak sosyal medya içerikleri üretiyoruz

― Daha fazla bilgi al

Dijital Pazarlama

İşinizi dijitale taşıyoruz, tüm kitlelere markanızı duyuruyoruz. Hemen şimdi teklif alın!

― Daha fazla bilgi al
123 thumbs up

Reklam Yönetimi

Dijitalde varlığınızı öne çıkaran reklamlar üretiyor ve raporluyoruz

― Daha fazla bilgi al

Karar verdiniz mi? İşinizi konuşalım

İhtiyaçlarınıza yönelik çözüm önerilerimizi bizden dinleyin

Kurumsal iletişim

info@alicecreativeworks.com

Hızlı iletişim

0 (212) 999 91 81

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.
Explore
Drag